Ve středu 29. ledna se konaly plavecké závody. Gratulujeme vítězům :-)

Ve dnech 13. - 17. ledna si některé děti užily lyžování s medvědem v Sedloňově.

Ve čtvrtek 16. ledna jsme měli velice vzácnou návštěvu. Nejen jsme se dozvěděli spoustu nových informací a zajímavostí o lese a zvířatech. Ale také jsme měli možnost vzít si do vlastních rukou různé parohy, rohy a kůže. Nezapomenutelný zážitek v nás také zanechala liška Mia, kterou jsme nejen pozorovali na vlastní oči, ale také si ji vícekrát pohladili.

V pátek 20. prosince jsme společně oslavili a užili si Vánoce ve třídě :-) A také jsme si hezky zasoutěžili.

Ve čtvrtek 13. prosince jsme si zopakovali vše důležité a dozvěděli se také spoustu nových informací k různým tématům naší bezpečnosti, mimořádných událostí (požáry), první pomoci a mnoho dalších. Také jsme se dozvěděli, co je to kardiopulmonální resuscitace a vyzkoušeli si srdeční masáž na připravené figuríně.

V pondělí 9. prosince jsme si připravili vánoční besídku pro rodiče. A tak jsme recitovali, rapovali, zpívali a také tancovali!

Ve čtvrtek 5. prosince nás navštívil Mikuláš, andělé a čerti :-)

Ve čtvrtek 29. listopadu jsme si užili vánoční dílny. Podívejte, co jsme vyrobili :-)

V pátek 22. listopadu jsme si vyzkoušeli, jaké to je být paní učitelkou či panem učitelem. Zadávali jsme prvňáčkům úkoly, povzbuzovali, pomáhali a za odměnu lepili obrázky skřítka Matýska, housenky Agáty či papouška Oskara. Na závěr jsme jim slavnostně předali vysněný slabikář.

info@zsprovodovsonov.cz

msprovodovsonov@gmail.com