Od 4.ledna 2021 jsme  se opět absolvovali distanční výuku. Převažovaly předměty Český jazyk, Anglický jazyk,Matematika, Vlastivěda, Přírodověda. Sedavou výuku jsme kompenzovali různými aktivitami - vyráběním, kreslením, pohybem v přírodě.
I v letošním roce nás navštívil Mikuláš. Nechodil po třídách, ale sešli jsme se po třídách před školou. Mikuláš dorazil se svou družinou ( žáci 5.ročníku s jedním z rodičů). Každý obdržel od andělů malou pozornost.. Jako bonus byl první sníh.
Jelikož  máme omezenou tělesnou výchovu ve škole, využili jsme k protažení přírodní překážky.
Na podzim roku 2020 jsme stihli navštívit knihovnu. Paní Maurová měla připravený zajímavý program. Vždycky se do knihovny těšíme. Pokaždé je připraveno jiné téma, ve kterých získáme spoustu nových  poznatků. Na závěr návštěvy si můžeme dětské oddělení knihovny projít a prohlédnout si knížky podle vlastního výběru.

Ve dnech 10. - 13. 11. 2020 jsme se zúčastnili soutěže Bobřík informatiky: https://www.ibobr.cz/ Zapojili jsme pořádně svoje mozkové závity a procvičili si tak informatické myšlení. Někteří z Vás se stali dokonce úspěšnými řešiteli této soutěže (6 žáků). To znamená, že jste získali minimálně 120 bodů z max. počtu 192 bodů. GRATULUJI!

Průběžně také absolvujeme kurz Psaní hravě: https://www.psanihrave.cz/ Zde se učíme zajímavou formou psát všemi deseti, což je v dnešní době velmi důležité. Podle našich schopností a možností postupujeme na Mapě klávesvěta. Nejvíce chválím Ty z Vás, kteří trénujete pravidelně - nenecháte se odradit ani ve chvíli, když se Vám zrovna nedaří. Nejlepší z Vás se již dostali do Bažiny diakritiky, což je závěrečná - nejtěžší úroveň, po jejíž absolvování získáte certifikát. Držím palce, ať se Vám na Psaní hravě daří!

logo-zs

Užitečná čísla

  • Základní škola -
    725 874 611 (ředitelka školy)
    491 474 076 (pevná linka)
  • Školní družina - 725 874 741
  • Mateřská škola - 725 874 590
  • Školní jídelna - 725 874 520
zs

Adresa

Adresa školy:
ZŠ a MŠ Provodov - Šonov,
okres Náchod, Provodov 6
Provodov - Šonov, 549 08
info@zsprovodovsonov.cz

Adresa MŠ:
budova mateřské školy
Šonov 140
Provodov - Šonov
549 08
msprovodovsonov@gmail.com

Mapa

© 2012 http://www.zsprovodovsonov.cz/ • Administrace
ministerstvo  logo-svet-nekonci-za-vratky-cvicime-se-zviratky   image001

Vyrobilo    logo-grus